Kendi bilgisayarımda DVR lan bağlantısı ile 60 dakikalık kayıtları belirlenen hedef klasörün içinde topluyorum, DVR cihazı otomatik hedef klasöre atıyor,oluşturduğu örnek İsim 25042024_2143.mp4 tarih_saat gibi oluşuyor,ben bunu bir örnek bir web sitesi üzerinde önce lokasyon, tarih sonra saat seçip çağırmak istiyorum,bu web sitenin tabanı Wordpress olabilir veya başka önemli değil, web sitesi üzerinden görmek istiyorum,sitem açılan sayfada lokasyon seçip tarih ve saat seçtiğimde videoyu getirsin istiyorum, ve videoyu izlemek istiyorum,DVR sanal hosting'e atabilirim ancak bu ileri ki zamanda sunucu için ciddi bir yük oluşturacağını biliyorum bu yüzden her lokasyonun kendine ait kameraları ve DVR cihazı olduğu için bağlı bulunduğu lokasyondaki DVR ve bilgisayara daha önce belirlenmiş hedef klasöre kayıt edilen kamera kayıtları bir web sitesine otomatik video bittiği zaman bir konu açılır gibi açılmasını istiyorum, veya manuel lokasyon tarih saat yazdığımda belirlenen sunucuya bağlanıp video izlemek istiyorum  her bilgisayar sunucu gibi hizmet verecek gibi çalışıyor onlar ayarlandı, ve  Bu bilgisayarlar hep çalışır durumda olacak. Sabit IP'leri olacak.