wmaraci reklam
lidertakipci

Güncel Askısız Eşikli Method Eğitimi

7 Mesajlar 454 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

adsmechanic adsmechanic WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2024
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek reklam ve bot otomasyon
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** N**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Methodum Aktiftir Uygun Şehirlerde Olanlarla Yüz Yüze Ticaret Yapılır Sektörde Beni Tanıyan Tanır 2023 ün başlarındaki tek çalışan eşikli üretim botunun sahibiyim. Güven konusunda Hiç bir çekingeniz olmasın.

turkeytrick

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Esenbir Esenbir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2023
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 6 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Daha önce beni ve bikac kişiyi dolandıran cocuk geçen gün banlandı ve o banlandıktan hemen sonra bu şahıs türedi ve yine aynı içerikleri paylaşıyor muhtemelen aynı kişidir

wp no: +46 76 901 81 32 bu ise uzak durun yoksa tokatlanirsınız

ahmetce33 turkeytrick s0syalmedyacim

kişi bu mesajı beğendi.

76623 76623 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1963
  • Beğeniler 482 / 483
  • Ticaret 51, (%100)

Beni tanıyan tanır diyor birde. İlk konusu, ilk mesajı, yeni üyelik :))))

adsmechanic

kişi bu mesajı beğendi.

s0syalmedyacim s0syalmedyacim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek CEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 17 / 18
  • Ticaret 1, (%100)

3 gün önce üye olmuş bunlar hep aynı kişiler banı yiyip yeni üyelik açıyorlar. wm aracına neden daha önce üye olmadınız acaba ? neden 3 gün önce  ? 

@Pyscho  hocam şu google ads eşikli method satış konuları yasaklansın.. forumun kalitesi iyice düşüyor .

adsmechanic

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.02.2024
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** N**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

arkadaşlar dedikleri kişi ben değilim her yeni hesap açan ************** olmuyo yaptığınız bu karalama yüzünden tam ticaret yapacakken iki kişi engelledi eğer birini dolandırdıysam çıksın kanıtıyla böyle böyle die atsın bi oğlum bi kızım var bilip bilmeden insanların ekmeğiyle oynamaykn gelin ulaşın bana harcamalı hesapları göstereyim bahsettikleri telefon numarasıda benim değil ben bizzat kendime ait telefın numarasını kullanıyodum bu bana ilk ************** diyen arkadaşla ben daha önceden ticaret yapmışıım parası hazırdı methodum patladı dürüstçe söyledim methodum patlak die beni biriyle karıştırmış burda benim çoçuklarımın ekmeğiyle oynuyo yazıyorum arıyorum bakmıyo bile bizde herşey kanıtlı ki ztn tüm parayı atında methodu öyle atcam demiyorum 

• Üyelik 18.02.2024
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** N**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

kuşkusu olan babayiğitte beni dolandırdın diyen bu yalancı diyen istanbul mustafa kemal mahallesinde oturuyorum gelsin bakim methoduna desin yada madem dolandırdım gel hesabını sor bana yalan yanlış insanların ekmeğiyle oynamaya benzemiyo 

Esenbir Esenbir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2023
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 6 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

adsmechanic adlı üyeden alıntı

arkadaşlar dedikleri kişi ben değilim her yeni hesap açan ************** olmuyo yaptığınız bu karalama yüzünden tam ticaret yapacakken iki kişi engelledi eğer birini dolandırdıysam çıksın kanıtıyla böyle böyle die atsın bi oğlum bi kızım var bilip bilmeden insanların ekmeğiyle oynamaykn gelin ulaşın bana harcamalı hesapları göstereyim bahsettikleri telefon numarasıda benim değil ben bizzat kendime ait telefın numarasını kullanıyodum bu bana ilk ************** diyen arkadaşla ben daha önceden ticaret yapmışıım parası hazırdı methodum patladı dürüstçe söyledim methodum patlak die beni biriyle karıştırmış burda benim çoçuklarımın ekmeğiyle oynuyo yazıyorum arıyorum bakmıyo bile bizde herşey kanıtlı ki ztn tüm parayı atında methodu öyle atcam demiyorum 

Kişi o şahıs deilmiş kendisiyle daha önce farklı nodan konuşmuşuz kimsenin hakkına girmeyeyim 

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al