wmaraci reklam

Adsense onayı nasıl kontrol edilir ?

8 Mesajlar 692 Okunma
wmaraci reklam

panteist panteist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafik/matbaa/php
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 80 / 64
  • Ticaret 3, (%100)
Merhabalar. bu konuda ne kadar acemi olduğum başlıktan bellidir.

blogger da günlük 50+ tekilim var.

bu aralar kendime haber siteler yapmaktayım. bitirmeden adsense onayı almayı planladım. bu nedenle başvurdum. reklamlarım 10 gündür yayında. onay alıp almadığımı nasıl kontrol edebilirim ?

Ayrıca

[*]adsense pin nedir ?
    [*]adsense pin nasıl alınır ?
    [*]adsense pin ne işe yarar ?

wmaraci
reklam

SunucuBilgim SunucuBilgim Web Master Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 78 / 71
  • Ticaret 5, (%100)
Öncelikle merhabalar, adsense ilk onayı aldıktan sonra ve sitenizde reklamlar belirmeye başladıktan sonra yaklaşık 4 ile 5 hafta sonrasında adsense politikalarına uygun şekilde devam ettiğiniz sürece evinize Google Adsense'den bir zarf gelecek ve bu zarfın içerisinde Adsense Pin olacak. O pini yönetim panelinizden gireceksiniz. Fakat bu 3-4 haftalık süreç içerisinde banka hesabı onaylama işlemi var onuda yapmanız gerekiyor zaten bu işlemler yönetim panelinde açıklamalı bir şekilde mevcut fakat genede bu işlemlerin her birini yapmış birisi olarak sizi bilgilendireyim. Ev adresini ve panelde ki bilgilerinizi kesinlikle doğru girmelisiniz. Olay bundan ibaret :)

www.sanalkarga.com - Bilgi Paylaştıkça Çoğalır...

• Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 80 / 64
  • Ticaret 3, (%100)

SunucuBilgim adlı üyeden alıntı

Öncelikle merhabalar, adsense ilk onayı aldıktan sonra ve sitenizde reklamlar belirmeye başladıktan sonra yaklaşık 4 ile 5 hafta sonrasında adsense politikalarına uygun şekilde devam ettiğiniz sürece evinize Google Adsense'den bir zarf gelecek ve bu zarfın içerisinde Adsense Pin olacak. O pini yönetim panelinizden gireceksiniz. Fakat bu 3-4 haftalık süreç içerisinde banka hesabı onaylama işlemi var onuda yapmanız gerekiyor zaten bu işlemler yönetim panelinde açıklamalı bir şekilde mevcut fakat genede bu işlemlerin her birini yapmış birisi olarak sizi bilgilendireyim. Ev adresini ve panelde ki bilgilerinizi kesinlikle doğru girmelisiniz. Olay bundan ibaret :)

Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Bir sorum daha olacak.

günlük 50 pageviews için onay/pin alırmıyım ? (blogger

• Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 78 / 71
  • Ticaret 5, (%100)
Şuan için çok düşük bir rakam, muhtemelen adsense hesabınız kapanabilir fakat sakın endişelenmeyin kapanırsa bu birdaha açamayacağınız anlamına gelmiyor. Sitenizin hitini daha da yükseltip dahada üzerinde çalışma yaptıktan sonra tekrar başvurur ve aynı işlemleri yapabilirsiniz yeni bir gmail adresi ile. Ama bellide olmaz çünkü bir çok şeye göre değerlendiriliyor ona göre hesabı kapatıyorlar dediğim gibi hiçbir şekilde endişe etmeyin kapanırsa eğer, siz politikalara uygun hareket edin her zaman, ve pin zarfının gelmesini bekleyin, gelmesi için talepte bulundunuz mu ? geldikten sonrada sitenizi daha da yükseltmeye bakın

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 80 / 64
  • Ticaret 3, (%100)

SunucuBilgim adlı üyeden alıntı

Şuan için çok düşük bir rakam, muhtemelen adsense hesabınız kapanabilir fakat sakın endişelenmeyin kapanırsa bu birdaha açamayacağınız anlamına gelmiyor. Sitenizin hitini daha da yükseltip dahada üzerinde çalışma yaptıktan sonra tekrar başvurur ve aynı işlemleri yapabilirsiniz yeni bir gmail adresi ile. Ama bellide olmaz çünkü bir çok şeye göre değerlendiriliyor ona göre hesabı kapatıyorlar dediğim gibi hiçbir şekilde endişe etmeyin kapanırsa eğer, siz politikalara uygun hareket edin her zaman, ve pin zarfının gelmesini bekleyin, gelmesi için talepte bulundunuz mu ? geldikten sonrada sitenizi daha da yükseltmeye bakın

Pin talebine nasıl başvurabilirim ?

• Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 78 / 71
  • Ticaret 5, (%100)
Onu yönetim panelinden yapıyorsunuz, birazcık yönetim panelini inceleyin çünkü ben bu işlemleri yapalı seneler oldu ve şuanda adsense kullanıcısı değilim yani görsellik olarak değişmiş olabilir yönetim paneli fakat politikaları ve kuralları aynı olduğu için emin konuşabiliyorum. Google üzerinden araştırma yaparak en güncel bilgiye ulaşabilirsiniz hocam

oorka oorka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 36 / 101
  • Ticaret 5, (%100)

panteist adlı üyeden alıntı

Pin talebine nasıl başvurabilirim ?

Pin için siz başvurmuyorsunuz hesabınızdaki para 20 tl yıl geçince adresinize posta atıyorlar

wpazar wpazar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2024
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

https://wmaraci.com/forum/adsense-hizmetleri/adschanc-adsense-uygunluk-testi-araci-acildi-705466.html bu aracı kullanabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al