wmaraci reklam
lidertakipci

E-Ticaret Sitesi Scripti [Yardım]

32 Mesajlar 7.044 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Storm Storm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 23 / 32
  • Ticaret 1, (%100)

fiyatı pm olarak atabilirmisiniz ve ayrıca demo var mı?

wmaraci
reklam

coleqtia coleqtia Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İşci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 8 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Storm adlı üyeden alıntı

fiyatı pm olarak atabilirmisiniz ve ayrıca demo var mı?

Pm gönderilmiştir.

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Bu projeyi defalarca gerçekleştirmek üzere adımlar attım, gerçekten bu iş çok zahmetli.
Neden derseniz ;
Müşteriler aldıgı ürünlerden memnun kalamayabilir. + Müşteriler her hatalı ürün için rahatsız edecekler ki ekibiniz mutlaka olmalı 7/24 destek şart. + Sanal pos mutlaka gerekli. XML entegrasyon vb. gibi işlemler çok zahmetlidir. Bir firma ile çalışmak ilk başlangıç için yararlı olabilir.

• Üyelik 09.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 23 / 32
  • Ticaret 1, (%100)

Ozi adlı üyeden alıntı

Bu projeyi defalarca gerçekleştirmek üzere adımlar attım, gerçekten bu iş çok zahmetli.
Neden derseniz ;
Müşteriler aldıgı ürünlerden memnun kalamayabilir. + Müşteriler her hatalı ürün için rahatsız edecekler ki ekibiniz mutlaka olmalı 7/24 destek şart. + Sanal pos mutlaka gerekli. XML entegrasyon vb. gibi işlemler çok zahmetlidir. Bir firma ile çalışmak ilk başlangıç için yararlı olabilir.

İşimiz elektrik santral üzerine olduğundan biraz daha rahatız bu konuda zaten normalde de satışı yapıyoruz amacımız daha genel bir ücretsiz deneyelim en azından denemesi bedava duruma göre ücretliye geçebiliriz sizce doğru mu düşünüyoruz ?

wmaraci
wmaraci

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

Storm adlı üyeden alıntı

İşimiz elektrik santral üzerine olduğundan biraz daha rahatız bu konuda zaten normalde de satışı yapıyoruz amacımız daha genel bir ücretsiz deneyelim en azından denemesi bedava duruma göre ücretliye geçebiliriz sizce doğru mu düşünüyoruz ?

Başarılarınızın devamını dilerim :)

• Üyelik 09.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 23 / 32
  • Ticaret 1, (%100)

Ozi adlı üyeden alıntı

Başarılarınızın devamını dilerim :)

Teşekkürler.

gdemir gdemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
bence proticaretten vaz geçmeyin ASP olması eksi degil bence bütün büyük ve güvenlik sorunları olmayan siteler ASP ile kodlanmıştır
Proticarette tamamen ücretsizdir her hangi bir ücret talep etmiyorlar yanlız bazı eklentilerini parayla satıyorlar..
işleriniz iyi giderse pro ticarete bir mail attığınızda ücretli sürüme cok rahat şekilde ve stabil şekilde gecebilirsiniz urunlerınızı tekrar eklemenızde gerekmez boylece her hangi bir sorun yaşamazsınız
ben su an kullanıyorum ucretsiz versiyonunu ve gercekten memnunun OpenCart ve diiğerleri bir kullanıcı olarak bana güven vermediği için site sahibi olarakda onları kullanmıyorum işin acıkcası
yani ben OpenCartla yapılan bir sitede kredi kartımla alış veriş yapmam ( tabi benim görüşüm )

• Üyelik 09.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 23 / 32
  • Ticaret 1, (%100)

gdemir adlı üyeden alıntı

bence proticaretten vaz geçmeyin ASP olması eksi degil bence bütün büyük ve güvenlik sorunları olmayan siteler ASP ile kodlanmıştır
Proticarette tamamen ücretsizdir her hangi bir ücret talep etmiyorlar yanlız bazı eklentilerini parayla satıyorlar..
işleriniz iyi giderse pro ticarete bir mail attığınızda ücretli sürüme cok rahat şekilde ve stabil şekilde gecebilirsiniz urunlerınızı tekrar eklemenızde gerekmez boylece her hangi bir sorun yaşamazsınız
ben su an kullanıyorum ucretsiz versiyonunu ve gercekten memnunun OpenCart ve diiğerleri bir kullanıcı olarak bana güven vermediği için site sahibi olarakda onları kullanmıyorum işin acıkcası
yani ben OpenCartla yapılan bir sitede kredi kartımla alış veriş yapmam ( tabi benim görüşüm )

Aynı görüşteyim sizinle bu yüzden proticaret kullanıyorum gayet memnunum ürünleri eklemek kaldı sadece :)

gdemir gdemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
ozaman bize bol kazançlar dilemek düşer bende cok iyi değilimdir ama yaklaşık 2-3 yıldır araştırıyor ve bakıyorum versiyonlarına eğer bir sıkıntınız olursa elimden gelen yardımı yaparım tabi her sorunu cozerim diyede bir iddam yok :)

• Üyelik 09.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 23 / 32
  • Ticaret 1, (%100)

gdemir adlı üyeden alıntı

ozaman bize bol kazançlar dilemek düşer bende cok iyi değilimdir ama yaklaşık 2-3 yıldır araştırıyor ve bakıyorum versiyonlarına eğer bir sıkıntınız olursa elimden gelen yardımı yaparım tabi her sorunu cozerim diyede bir iddam yok :)

ilginiz ve alakanız için teşekkürler :)
gdemir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al