wmaraci reklam

Lütfen Okuyun (Adsense) Kişisel bir rica...

3 Mesajlar 766 Okunma
wmaraci reklam

tif tif Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 74 / 107
  • Ticaret 4, (%100)

Sevgili Adsense,
* yıl önce insanlara Adsense'i anlatmaya başladığımda alaycı bakışlarla karşılaştım.
Bazı arkdaş çevrelerim, kayda değer bir kazanç sağlayamayacağımı yüzüme vurmaktan çekinmediler. Fakat ben tüm bu olumsuz yaklaşımlara rağmen Adsense'den çok çok fazla para kazandım.

Adsense senin günlük 10000000000 milyon kez gösterim yapan yayıncıların olabilir. Reklam Politikana uygun olmayan erotik fotoğraf ve argo sözcük bir yana kalsın küfürlü yazılar girilen incisozluk, haber3.com gibi sitelere sırf milyonlarca gösterimi var diye göz yumuyor olabilirsin. Senin binlerce çalışanın var. Ben ise 2 kişiyle zar zor götürüyorum.

Ticaret iyi bir şey. Reklam da kötü değil. Fakat bunların sözde teşvik tıklamalarıyla yapılmasıda siteme ait değil. Sitem'de olamaz.

Adsense özel bir şey. Bir banka ya da hileye açık bir oyun gibi. Zihin için bir tapınak gibi. Adsense, reklamlarımızı başkalarına zorla tıklatmak çok daha fazla para kazanmak için hepimizin eskiden uğradığı ptc siteleri gibi.

Adsense'ye ilk başvurduğumda reklamlarıma zorlana tıklatıp sitemi kâr amaçlı bir firma haline getirebilirdim. Fakat bundan daha farklı bir şey yapmaya karar verdim. Geçen yıllar boyunca daha fazla kazanabilmek için kendimi geliştirdim. ****.com'un yaptığı gibi ****'tan ziyaretçi çekerek reklamlarına tıklamalarını sağladım. Ben görevimi en iyi şekilde yerine getiriyorum bunları anlayabilmen içinde bu e-postayı sana atıyorum.

Eğer bu yazıyı okursan bilki ben istemediğin yollardan para kazanmaya devam ediyorum. Ayda sadece 1 gün az miktarda ödeme alabiliyorum. Daha fazla kazanmam lazım fakat herkes reklamlara tıklamıyor. Bu önemli değil. Her yıl yeterli sayıda hile yapıyorum zaten.

Bu kadar olaya karşı beni banlamadığın için minnettarım. Ama arkadaşlarımıda banlama lütfen. Sen beni bu yolla ayakta tutmaya devam edebilirsin. Herşeye rağmen işine geldiğin gibi davransanda seviyorum seni Adsense.

Teşekkürler,

tif
adsense yayıncısı

wmaraci
reklam

Microsoftcu Microsoftcu Onun adı Microsoft Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 28 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
iyi hoş güzel, lakin senin ve senin gibilerin yaptıgı bu hile yüzünden banlanma riski daha da artıyor.

tif tif Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 74 / 107
  • Ticaret 4, (%100)

Microsoft adlı üyeden alıntı

iyi hoş güzel, lakin senin ve senin gibilerin yaptıgı bu hile yüzünden banlanma riski daha da artıyor.

Demişsin ama yanılmışsın.
Her fırsatta dile getiriyorum. Dandik dundik sitere reklam eklerseniz banlanırsınız. İsterseniz program politikalarına %100 uygunluk gösterin yine banlanırsınız.

Artık başvuruları reddettiklerinde şu mesajı ekliyorlar; "Unutmayın ki kararımızın ayrıntılı sebepleri ile ilgili sorulara cevap veremeyebiliriz. Anlayışınız için teşekkürler. Saygılar, Google AdSense Ekibi"

5 yıldır adsenseden kazanıyorum şu son yıl hiç kazanmadığım kadar kazandım. Gelsin banlasınlar hadi :) küçük balıkları tek tek uçurdular/uçurmaya devamda ediyorlar.. (senin deyiminle gibiler) ~ Benim gibiler sayesinde yine benim gibiler daha fazla kazanmaya devam edecek.

Bu işte aklı kullanmak çok önemli.

HİT HİT HİT / GÖSTERİM SAYISI GÖSTERİM SAYISI GÖSTERİM SAYISI

bakın tek önem bu. adsense'nin 2012 program politikası bu!

cevabım yalnızca sana değildi @Microsoft. Üstüne alınma ama söylediklerim doğru.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al