wmaraci reklam

Siz sorun, TTNET Genel Müdürü yanıtlasın!

26 Mesajlar 7.693 Okunma
wmaraci reklam

GencFoby GencFoby Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Tek Sorum Olacak Neden Küfürsüz Gününüz Geçmiyor :D

wmaraci
reklam

Gamer Gamer Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek SEO , Ticaret
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 2, (%100)
He heey , 8mbs internetim neden 1 mb download görüyor diyorsun , bre arkadaşım sen 8mbs'nin 1mb'ye denk geldiğini bilmezmisin?

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)

Gamer adlı üyeden alıntı

He heey , 8mbs internetim neden 1 mb download görüyor diyorsun , bre arkadaşım sen 8mbs'nin 1mb'ye denk geldiğini bilmezmisin?

Bir daha okumanı tavsiye ederim...

Quadrini Quadrini www.cagdasnet.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Bilgisayar, Server, Web Tasarım ve Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 39 / 49
  • Ticaret 6, (%100)
Türkiye'de kaç kişi sakin bir şekilde soru sorabilir bu adama bilemiyorum lakin cidden kaliteli hizmet veremedikleri açık ortada. ***** abonesi olurken, bağlı olduğum santralin ancak ve ancak 5mbit bağlantı desteklediğini öğrenmiştim ve abone olup olmamakta kararsız kalmıştım. Müşteri temsilcileri bu sorunun 1 yıl içinde çözüleceğini ve tüm Türkiye alt yapısı güçlendirileceğini söylemişlerdi ve ben bu söze istinaden sınırsız bağlantı abonesi oldum. Gelin görün ki aradan tam tamına 3 yıll geçti ve bağlı olduğum şebeke hala 5mbit üstüne çıkamıyor ve ben tam anlamı ile hizmeti alamıyorum. Geçen ay bu duruma itiraz edip abonelikten vazgeçmeye kalktığımda beni cezai işlem uygulamakla resmen tehdit ettiler oysaki vazgeçmemin nedeni keyfi değil tamamen alamadığım hizmete bağlı dır. Bunu da geçtim , 2 yan binadaki komşumuz 8 mbit e kadar 6 gb sınırlı bağlantı kullanmaktadır ve kendisi 11mbit bağlantı alırken ben sınırsız bağlantı kullanmaktayım yani çok daha fazla ücret ödemekteyim ve ancak ve ancak 5mbit bağlantı almaktayım. ***** e açılan bir sürü şikayet dosyam var buna müşterilerim dahil ama ne hikmetse sürekli sorun giderildi olarak kapatılıyorlar ve sorun devam ediyor. En son aradığımda neredeyse çıkan müşteri hizmetleri temsilcisine ağzıma geleni söyleyecektim ki son anda vazgeçip telefonu kapattım. Neticede onlar sadece şikayet alıp kayıt açıyorlar ve bana göre bu durumda en günahsız kişiler onlar. Tüm bunları özetlemek gerekir ise bunun neresine hzmet diyorlar anlamış değilim. Palavra reklamlara harcadıkları paraları biraz alt yapılarına ve hizmet kalitesine harcamış olsalardı bu durum böyle olmazdı. Aklıma gelmişken ikitelli bölgesinde bulunan ve 6 aydır sorunu çözülmeyen bir müşterim kendi kardeşini göndererek ya birini al getir incelesin yada ev iş ne varsa iptal et dedi sonuç ne biliyormusunuz, ertesi sabah bir ekip geldi hattı inceledi. Hatta sorun bulundu ve yeni hat tahsis edildi ve şu anda 8 mbit kadar sınırsız bağlantısı olan hat 11 mbit çekmekte. Acaba bizde gidip bu şekilde mi yapmalıyız diye düşünmeden edemiyorum. O zaman ne yapar ***** onu da düşünemiyorum ama tekrarlıyorum...
Siz hizmet vs veremiyorsunuz... Bu devirde hala youtube dan takılarak video izliyorsam sn . müdürüm gel benim netimi sen kullan utanmaz isen eğer...

wmaraci
wmaraci

Gamer Gamer Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek SEO , Ticaret
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 2, (%100)

Batuhan adlı üyeden alıntı

Bir daha okumanı tavsiye ederim...

1-8 arası demiş arkadaş 1mb görmesi bile mucize.

Raphael Raphael Wordpress & Seo Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek wmaster
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 55 / 152
  • Ticaret 0, (%0)
Ben sorarsam istifa eder, siz sormaya devam edin en iyisi.

Hacca giden ateist...

http http cokkisiselbisey Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 24 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
site sanki *****'in kendi sitesi. bir sürü ***** ile ilgili yazı ve haber var. çok objektif bir röportaj olacağını sanmıyorum . gerçekleri tam anlamıyla yansıtması için genç bakış gibi tv programlarına çıkması lazım. böyle internetten düzeltilerek yazılmış haberlere Türk milletinin karnı tok.

Bnde yıllardır ***** abonesiydim yaptıkları **************lık ile kapattırdım ama Türkiye'de adam gibi yatırımcı olmadığı için el mahkum yine ***** internet aldım . Bu adamlar işlerini gerçekten çok iyi yaptıklarını sanıyorlar ama boş laf.Daha internet güvenliğini sağlayamıyorlar.Yani ani bir hacker saldırısını ancak Türkiye'nin fişini çekmekle çözüyorlar.

Acaba sistem alt yapı geliştiricileri , sistem güvenlik sorumluları ilkokul mezunu mu ?Benim sorum bu olacak.

future future Computer Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Computer Engineer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 1165
  • Beğeniler 92 / 153
  • Ticaret 62, (%100)
8mbit -> 1mbit konusunda herkes şikayetçi sanırım.

Zaytung :)
"TTnet'ten yavaş internet tepkileri üzerine açıklama: "O torrenti açan kapatsa hızlanacak..."

"Türk *******, saldırı anında internetin fişini hızla çekebilecek, prizlerden ve elektrik tesisatından anlayan 500 siber güvenlik uzmanını işe almaya hazırlanıyor..."
Batuhan

kişi bu mesajı beğendi.

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)

future adlı üyeden alıntı

"TTnet'ten yavaş internet tepkileri üzerine açıklama: "O torrenti açan kapatsa hızlanacak..."

Bütün arkadaşlardan özür diliyorum, biraz önce bir oyun indiriyordum torrent ile. Biraz önce bitti, gönül rahatlığıyla surf yapabilirsiniz...

Ghost Ghost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)
Neden özürlü hizmet verip, paramızla bizi rezil ediyorsunuz? :)
Aslında sorulacak çooooook soru var ancak, cevapların klasik ve saçma olacağına eminim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al