wmaraci reklam
lidertakipci

Hayvan Katliamı

13 Mesajlar 8.299 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

halilarici halilarici Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Webmaster,Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 34 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Şu sıralar dikkatimi çeken bir konu var.Konu değil artık bu bir katliamdır.İnsanlar bilerek bir canlıyı öldürüyorsa sadece 1 tane canlıyı değil bilerek çok fazla canlı öldürülüyorsa eğer bu bir katliamdır.Şu zamana kadar inceledim.2008'den beri hayvanların katledildiğini biliyorum.Son görüşüm ile bir yolda yürürken bir kedinin tüm iç organlarını dışarda görünce aklıma geldi.Yazık insanlığa yazık.Kenardaydı yine.Birşey yapmadan yürüdüm.Bu da benim duyarsızlığım oluyor.Öbür gün tekrar aynı yoldan yürürken kedinin postunu yolun ortasında gördüm.Arabaların üstünden geçtiğini.Bu nasıl insanlık ? İnsanmısınız siz ? Nerde belediye çalışanları ? Hani İzmir'in metropollüğü.Nerde bu devlet ?Doğru onlar kaldırımlarıyla uğraşısınlar.Bizim konumuz hayvanların katledilmesi.Bir kaç kediyi size anlatmak istiyorum.

Hocamın Kedisi:

Pek geçmişe gitmemek gerek.Bu yıl bir araba çarptı.Size normal gele bilir.Bir kedi 10 kilogram 1 kediyi görmemek mümkün mü ?Kediyi görmeyip çarpıp kaçmak insanlık mı ?Sarhoş olan bir insan bile çarpmaz.Çarpsa bile bir veterinere götürür.Bu kadar insanlığınız öldümü ? Nesiniz siz ? Size böyle birşey yapılsa mutlu olurmusunuz ? Yıll 2011 Medeni olun.Ben hala şu medeniyetin vahşi cehaletine artık inanmak istemiyorum.Zorlamayın.

Ölüm hikayesi:

Bir gün birazcık gezmek için dışarı çıkar.İzmir'de olanlar bilir Mustafa Kemal Lisesi'nden geçer.O dar sokağıda bilirsiniz.Orda ne kadar hız yapıyorsa bu araba artık kediyide görmüyorsa yuh demekten başka birşey yok.O sokakda o kadar hızla gidiyorsun kediyi nasıl görmüyorsun ?Orda kediye çarpar ve kedi can verir.Bakın yukardaki resme tatlılığa.Kendinizi onun yerine koyun.O araba size çarpsın.Birde sahibi yerine koyun üzüntüsünü anlayın.Ayrıca kedi çok eiğitimliydi.Konuşabilyordu.1 Kelimede olsa anne diyebiliyordu.Geçmiş olsun.

-

Çinlilerin Köpek Katliamı

Medeniyetin Vahşi Cehaleti işte bu oluyor.Bu ne ? Elindeki alev çıkartan silah herneyse ayaklarını yakıyorlar.Bu işkence tabiki kime ait.Çinlilere çin işkencesi.İnsana yapın.Bari hayvana yapmayın.Hayvan diyoruz.Aklı yok diyoruz.Sizin aklınız nerenizde ? Aklınıza naptınız ?Teknoloji şehri teknoloji dünyasıan ne oldu ? İnsanlığı olmayana teknoloji işe yarar mı ? İnsanlığı olmayana yaşaması iyi mi ? Hayvan haklarına tecavüz etmekde olan bu çekik gözlülere bir dur denmeli artık.Vicdanınız nerenizde ? Neyse ben ağzımı tutamıyorum.Hakaretimi saygılıca yapmak istedim.

Hayvan Katliamına Dur !
Herşeye yardım eden insanlık,herşeye yardım eden Amerika,Türkiye ve avrupa ülkeleri bu zararı dokunmayan sizlerle dost olmak isteyen size yararı dokunan canlılara nye yardım etmiyorsunuz.Afrikalısına,Libyalısına yardım ediyorsunuzda size yararı dokunan bir canlıya niye yardım etmiyorsunuz ?

-
Kimsesiz Sokak Canlılarını Koruyalım !
Bir konumuzda kimsesiz sokak canlılarını korumak ve onları aç bırakmamak.Her gün en azından evinizde 1-2 tabak yemek artıyordur.Oda olması suyunuzdamı yok ? Artan yemekleri bir kaba ve bir kabada su koyup evinizin önüne koysanız çok mu ? 1-2 sokak canlısı kurtarırsınız.Ayrıca köpek kedi görürüz genelde.Bunları kimsesiz hayvan barınaklarına bırakırsak hergün onları besleyen bir sahibi olacaktır.Bunu sizden insanlık adına rica ediyorum.
Beni ve yazdıklarımı dikkate alacağınız için teşekkür ederim.

Kaynak:Hayvan Katliamı | Halil Arıcı'dan Taneler

wmaraci
reklam

YusufKISA YusufKISA yusufkisa.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek YMM Hizmetleri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 81 / 104
  • Ticaret 16, (%100)
Bu çinlilerin köpek katliamını izlemiştim bir ara ama insan gerçektende dayanamıyor.

Nasıl bir millet bunlar anlamıyorum. Sanki insan değiller.

wpuzmann wpuzmann Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 772
  • Beğeniler 108 / 61
  • Ticaret 4, (%100)
wm aracının hayvan severler sayfasının olmasını çok isterdim.Profesyonel çalışmalarına bir yenisinide eklerse canı gönülden en başta ben destek verirdim.

• Üyelik 08.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 34 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Bir canlının hayatını sadece yaradan alabilir.Bir 'pkk'lının hayatını sadece mehmetcik alıp verebilir.

wmaraci
wmaraci

ultrahako ultrahako Don't be evil Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 633
  • Beğeniler 0 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
Çinliler köpek yemiyor muydu ?

• Üyelik 08.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 34 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Bebek yedikleride oluyor.Ben izlemiştim.

TRAtlantis TRAtlantis Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Webmaster :D
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

halilarici adlı üyeden alıntı

Bir 'pkk'lının hayatını sadece mehmetcik alıp verebilir.

Dikkat edin kardeşim, küfre girenlerden olmayın :(

• Üyelik 08.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 34 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Küfre gidenler ?

TRAtlantis TRAtlantis Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Webmaster :D
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Canı veren de alan da yalnızca Allah'tır. Her ne kadar beğenmeseniz de onları, böyle bir şeyi söylerek imanınızı tehlikeye düşürmeyin.

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)
Halil yazım dilin berbat ve ötesi, makale yazmak kendini ve çevreni ifade etmenin birkaç yolundan birisidir. Ama bu şekilde 10 yaşındaki yiğenimin konuşması gibi, ne bir imla görebildim ne dediğini anlayabildim. Umarım site olarak imla hatalarına dikkat ederiz.

✂------------------------
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al