wmaraci reklam
lidertakipci

Ofis Koltuğu Arıyorum, Tavsiyeniz Nedir?

7 Mesajlar 1.367 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MuratDinc MuratDinc Miyavliyo - WiseKitten Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1583
  • Beğeniler 207 / 257
  • Ticaret 5, (%100)
Evde PC başında kullanmak için koltuk almak istiyorum. Aradığım özellikler deri OLMAMASI, terletmemesi ve uzun ömürlü(dayanıklı malzemeden yapılmış) olmasıdır. Klima olmayan yazlık evde kullanacağım, koltuğa yapışmak istemiyorum 😁

Boy 1.85, kilo 92.

Şu ürünü beğendim ama pahalı geldi, bütçemi aşmıyor ama bu koltuğun ederim bu mu o konuda pahalı geldi yani.
https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/sandalyeler/70261150/markus-kolcakli-donen-sandalye.aspx

👉 Türkiye'nin En Minnoş Kedi Bloğu Miyaliyo! 😻
wmaraci
reklam

Pasa Pasa Gelecek Bizim Yönetici
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14390
  • Beğeniler 3053 / 3054
  • Ticaret 356, (%100)
Markus'un deri koltuğu da terletmiyor. Yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum. Günün en az 12 saati, hor kullanmama rağmen neredeyse halen sıfır ayarında. Markus konusunda karar verirsen kumaş olanını değil, deri olan modeli öneririm.
MuratDinc Saffet

kişi bu mesajı beğendi.

Deneyim demeyin, deneyin!

MuratDinc MuratDinc Miyavliyo - WiseKitten Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1583
  • Beğeniler 207 / 257
  • Ticaret 5, (%100)

Pasa adlı üyeden alıntı

Markus'un deri koltuğu da terletmiyor. Yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum. Günün en az 12 saati, hor kullanmama rağmen neredeyse halen sıfır ayarında. Markus konusunda karar verirsen kumaş olanını değil, deri olan modeli öneririm.

Deri olan benim de daha çok hoşuma gitti ama yıpranmasından ve terletmesinden korkuyorum. Zira daha önce Tekzen'den aldığım koltuk 3 yılda param parça oldu, sadece kolçak da değil a'dan z'ye her yeri dökülmeye başladı ve en sonunda altındaki kaynak attı, kaynak için sanayiye görürdüm orada da sıcaktan amortisör patlattılar hurda oldu.

Kolçaklarının derisi 1 yıl gibi çok kısa bir sürede başladı, kullanıcı nedenli diye garanti kapsamına girmedi, kendim yenilettim 1 yıl sonra yenilenenler de döküldü derken sonuç hüsran.

👉 Türkiye'nin En Minnoş Kedi Bloğu Miyaliyo! 😻

Favori Favori webisin.com Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 318
  • Beğeniler 36 / 56
  • Ticaret 8, (%100)
Markus ubende kullandım. Guzel koltuktur ama sana tavsıyem Calitte - Xdrive - Dxracer gibi koltuklara bak derım hem daha komforlu hem daha rahat. bazıları sade oluyor ofıste kullanılabılır. Bütçe sorunuk yok dersende couger den sasma derim =)
MuratDinc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

marsilyam marsilyam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad -** -**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Ofis sandalyesi konusunda en çok tercih edilen (yemeksepeti ve sahibinden gibi firmaların da kullandığı) aeron çalışma sandalyesi tavsiyemdir. Bu konu hakkında bir de yazı oluşturdum. https://huuh.net/mobilya/ofis-mobilyasi/calisma-sandalyesi-ergonomik-rehber/

Ne şerefli bir şeysin sen, ey Türk! İzindeyiz Atilla, Fatih ve Atatürk. 🇹🇷

MKE MKE WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2021
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek mekatronik
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bi incele istersen şahsi kanaatim pazaryerlerindeki ürünlerin dandik oldugunu düşünüyorum. https://www.mertsit.com.tr/

MKE MKE WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2021
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek mekatronik
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Oyuncu koltuklarının 3 farklı türünü kullandım açıkcası 3000 bin tl nin üzerine çıkabileceksen bir oyuncu koltuğu almanda fayda var yoksa diğer ofis sandalyeleriyle, 3000bin tl nin altındakilerin pek bir farkı yok. Yaz aylarında rahat olması için have geçiren file kumaştan üretilen ofis koltuklarını tercih edebilirsin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al