wmaraci reklam
lidertakipci

Kurumsal Firma Ürün Tanıtım Scripti v1 - 8 Farklı Renk Seçeneği Sadece 50 TL | YKD Script

3 Mesajlar 1.217 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ykdsoft ykdsoft WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Senior Php Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 2, (%100)
Php kurumsal firma ürün tanıtım sitesi scriptimizdeki hemen hemen bütün kısımlar panelden yönetilebilir şekilde geliştirilmiştir. Scriptimiz her sektörde kullanılabilir. Scriptimiz ister kurumsal firma, ister ürün tanıtım sitesi olarak kullanılabilir bu seçenek panele bağlanmıştır. 8 Farklı renk seçeneği mevcuttur, renkler panelden değiştirilebilir.

Site Demo: http://kurumsalv1.ykdscript.com/
Yönetim Paneli Demo: http://kurumsalv1.ykdscript.com/panel/
Demo yönetim panelinde işlem kısıtlaması vardır. Ekleme, silme, güncelleme gibi işlemler yapılamaz.

SATIN AL - 50 TL

Her türlü soru, sorun ve önerileriniz için destek@ykdscript.com adresine mail atabilirsiniz.

Script Özellikleri:
- 8 farklı renk seçenekleri (panele bağlı)
- Yan menü yönetimi
- Üst menü yönetimi
- Ürün modülü
- Ürün kategori modülü (Sınırsız alt kategori tanımlayabilme)
- İçerik sayfası modülü
- Slider yönetimi
- Duyuru / Haber modülü
- Fotoğraf galerisi (Albüm->Fotoğraflar şeklinde)
- E-Bülten
- Gelişmiş site ayarları
- Seo uyumlu (full sef link - ürüne, içerik sayfasına, kategoriye, galeriye özel title,keyword,description tanımlama)
- Otomatik sitemap oluşturma
- Dosya yöneticisi (açıklama içinden bir belge download ettirilmek istendiğinde kullanılabilir)
- Sınırsız admin hesabı oluşturabilme
- Smtp mail modülü (panele bağlı)
- Site ayarları kısmından, ebülten, haberler modülleri aktif pasif yapılabilmekle birlikte, anasayfada ister metin görüntüleyip ister istediğiniz sayıda ürün listeletebilirsiniz, yan menüde de aynı şekilde ister yan menü modülünden farklı farklı yan menüler açılabilmekle birlikte ürün tanıtım amaçlı kullananlar yan menüde kategori listele diyerek kategorilerin yan menüde otomatik listelenmesini sağlayabilirsiniz. Bu seçenekler opsiyonel olarak yönetim panelinden değiştirilebilmektedir.
- Google analitik kodu, head tagları arasına ekstra yazılacak meta kodlar, google webmaster tools kodu, sosyal medya linkleri vb. kısımlar yönetim panelinden düzenlenebilmektedir.
- Gelişmiş metin editörü (tinymce), editör üzerinden resim upload edebilme ve upload edilen resimler arasından resim seçebilme.

Scriptlerimiz domaine lisanslıdır, her bir domain lisans satın almanız gerekmektedir. Lisans süresi sınırsızdır, 1 kere satın aldığınız bir scripti ömür boyu kullanabilirsiniz. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Scriptin hostinginizde çalışabilmesi için Ioncube Loaderın güncel bir sürümünün yüklü olması gerekmektedir.

PHP, JQuery, Sanalpos & Payu & Paypal Kodlama ve Hazır Scriptler www.ykdsoft.com
wmaraci
reklam

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)
Biraz daha uğraşsaydınız keşke tasarım olarak

ykdsoft ykdsoft WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Senior Php Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 2, (%100)

brkrtp adlı üyeden alıntı

Biraz daha uğraşsaydınız keşke tasarım olarak

Merhabalar,

İlginiz ve öneriniz için teşekkür ederim, farklı farklı tasarımlar üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.

PHP, JQuery, Sanalpos & Payu & Paypal Kodlama ve Hazır Scriptler www.ykdsoft.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al